Milline võib olla ettevõtte jaoks ideaalne kompositsioon?

Oma äriettevõtte raamistiku üle otsustamine ja kaasnevate juriidiliste nõuete väljaselgitamine on ülimalt oluline; kuna see mõjutab varem või hiljem seda, kuidas te oma ettevõtet juhite, kuidas te väikeettevõtlust teete, ja kõige tõenäolisemalt ka teie makstavat maksu. Peate kohta teadma Ülimalt mugav moodus registreerida LEI Code registration on nüüd tavapärasest soodsam!

Pole tähtis, millist kodupõhist väikeettevõtet te korraldate, see võib olla küünesalong, lemmikloomade hooldamise abi, keeleõpetaja, füsioterapeut, maastikuaednik, sidusettevõtte turundaja või eBay müüja. Enne teistsuguse toimingu tegemist peate otsustama, milline volitatud struktuur on teie isiklikuks ettevõtmiseks tõenäoliselt kõige sobivam.

Kolm kõige populaarsemat erinevat tüüpi äriraamistikku

Kuigi võite leida palju erinevat tüüpi äriettevõtete struktuure, on ainult 3 kõige olulisemat tüüpi, mida peaksite koduettevõtte juhtimisel uurima: üksikettevõtja, partnerlus või isiklik piiratud ettevõte.* Allpool on tegelikult iga stiili jaotus. äriettevõtte struktuurist koos nende hüvede ja puudustega, mida peate nende loomiseks tegema ja lõpuks täpselt, millised on tõenäoliselt hinnad.

*On ka teisi inimesi, nagu riiklikud piirangutega ettevõtted, isiklikud piiramatud ettevõtted ja juhtimisõigusega organisatsioonid, kuid nende pärast pole vaja muretseda. Kui väikeettevõte tavaliselt tõuseb koos teie impeeriumi laienemisega, hankige lihtsalt oma advokaadid, et see välja kirjutada.

üks. Üksikettevõtja

Ainutööna tegutsemine on kahtlemata kõige lihtsam ja palju lihtsam viis ettevõtte asutamiseks. Saate alustada igal ajal lihtsalt oma ettevõtte registreerimisega ja teil ei ole vaja maksta! Hea uudis on tõsiasi, et kohe pärast maksude maksmist läheb igasugune sissetulek otse teie taskusse. Kohutav uudis on alati see, et kui teie organisatsioon peaks ebaõnnestuma, võite olla isiklikult vastutav võlgade eest, mis tähendab, et eluruum ja muu vara võidakse arestida.

Eelised:

Kiire käivitamine ilma registreerimistasuta
Nimidokumendid ja raamatupidamine
Parem paindlikkus, samal ajal kui saate kontrollida, millal ja kus töötate
Suurem privaatsus, kuna teil pole kunagi vaja lahendusi kõigile teistele
Mis tahes rahaline tulu pärast maksude tasumist on teie ja ainult teie
Puudused:

Vastutate kõigi võlgade eest individuaalselt
Olete täiesti usaldusväärne kõigi seaduslike vajaduste ja paberimajanduse osas, mis hõlmavad iga-aastase maksuarve jagamist ja oma privaatsete üleriigiliste kindlustusmaksete (NIC-de) tasumist.
Selliste kindlustuste kindlustusmaksed nagu olemasolu, eluase ja sõiduk on tavaliselt kõrgemad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *